Kontakt

Kontaktní informace

Statutární orgán - představenstvo
Ing. David Krása
předseda představenstva
  
Ing. Vladimír Seidl
místopředseda představenstva
  
Ing. Vladimír Michalička
člen představenstva
  
Vedení firmy
Ing. David Krása
generální ředitel

+420 296 154 105krasa@metroprojekt.cz
Ing. Vladimír Seidl
obchodní ředitel

+420 296 154 103seidl@metroprojekt.cz
Ing. Vladimír Michalička
ekonomický, personální a bezpečnostní ředitel

+420 296 154 120michalicka@metroprojekt.cz
Střediska
Ing. Jan Vodička
vedoucí střediska ekonomiky staveb (S 21)

+420 296 154 200vodicka@metroprojekt.cz
Ing. Jiří Mára
vedoucí stavebního střediska (S 51)

+420 296 154 232mara@metroprojekt.cz
Roman Dušek
vedoucí stavebního střediska (S 52)

+420 296 154 349dusek@metroprojekt.cz
Ing. Vladana Čížková
vedoucí stř. inženýrské činnosti (S 55)

+420 296 154 313cizkova@metroprojekt.cz
Ing. Petr Zobal
vedoucí střediska dopravních staveb (S 60)

+420 296 154 247zobal@metroprojekt.cz
Ing. Jan Kahuda
vedoucí elektrotechnického střediska (S 71)

+420 296 154 158kahuda@metroprojekt.cz
Ing. Jakub Huml
vedoucí střediska technických zařízení (S 80)

+420 296 154 400huml@metroprojekt.cz
Obchodní oddělení
Ing. Jana Pecharová
vedoucí oddělení – nabídky

+420 296 154 438obchodni@metroprojekt.cz
Ing. Tomáš Mach
obchodní manažer

+420 296 154 325macht@metroprojekt.cz
Technické oddělení, IT
Ing. Miroslav Novák
technický specialista

+420 296 154 408novak@metroprojekt.cz
Tomáš Girgal
správce počítačové sítě

+420 296 154 515admin@metroprojekt.cz
Ing. Jiří Vokroj
technický specialista

+420 296 154 123vokroj@metroprojekt.cz
Sekretariát
Ing. Dana Rousová


+420 296 154 105
+420 296 325 152

metroprojekt@metroprojekt.cz
Mgr. Jana Pospíchalová


+420 296 154 121
+420 296 325 152

metroprojekt@metroprojekt.cz
Obchodní jméno: METROPROJEKT Praha a.s.
Sídlo: I.P.Pavlova 2/1786 Praha 2 120 00
ID datové schránky: ejde68g
IČ: 45271895
DIČ: CZ45271895
Právní forma: akciová společnost zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1418.
Bankovní spojení: Komerční banka č. ú. 9302-021/0100