Volná místa

Pracovni nabidky

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB

Pro naši společnost, která nabízí komplexní služby v oborech: metro, tramvajové a železniční tratě a související stavby, městské komunikace a silniční stavby, rekonstrukce a výstavba objektů doplňujících dopravní infrastrukturu hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektant pozemních staveb.

Náplň práce:

  • Projektování objektů pozemních staveb  (s využitím programů AutoCAD a Revit)
  • Koordinace a vedení projektu, týmová spolupráce
  • Samostatné jednání s klientem
  • Řešenou oblastí jsou zejména objekty typu metro a návazné stavby, nádražní budovy, zastávky, administrativní objekty, depa veřejné dopravy, objekty P+R, rekonstrukce historických objektů apod.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, autorizace v oboru Pozemní stavby
  • Praxe na obdobné pozici
  • Znalost programu AutoCAD (znalost programu Revit není podmínkou)
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Office)
  • ŘP sk. B – výhodou

Nabízíme:

  • Perspektivní, zajímavá a odpovědná práce na plný úvazek
  • Systematické vzdělávání a profesní rozvoj
  • Motivační finanční ohodnocení, sociální program a bonusy
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Místo výkonu práce: Praha 7, Holešovice

Nástup možný ihned, nebo dle dohody.

PROJEKTANT - STATIK

Pro naši společnost, která nabízí komplexní služby v oborech: metro, tramvajové a železniční tratě a související stavby, městské komunikace a silniční stavby, rekonstrukce a výstavba objektů doplňujících dopravní infrastrukturu hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektant – statik

  • Komplexní projektová činnost na projektech pozemních staveb – provádění statických výpočtů, tvorba výkresové dokumentace
  • Týmová spolupráce
  • Řešenou oblastí jsou zejména objety typu metro a návazné stavby, nádražní budovy, zastávky, administrativní objekty, depa veřejné dopravy, objekty P+R, rekonstrukce historických objektů apod.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, autorizace v oboru Statika a dynamika staveb
  • Znalost programu AutoCAD, SCIA, GEO

Nabízíme:

  • Místo výkonu práce: Praha, Holešovice

Nástup možný ihned, nebo dle dohody

Projektant vytápění

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí komplexní služby v oborech: metro, tramvajové, železniční tratě a stavby, městské komunikace a silniční stavby, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektant vytápění

Pozice je vhodná i pro absolventy.

  • Projektování v Autocadu a v profesních programech
  • Konzultace s klientem
  • Úpravy v průběhu projektu dle požadavků klienta
  • Koordinace a vedení projektu – spolupráce s kolegy
  • Řešenou oblastí jsou projekty profese vytápění případně i chlazení vč. všech potřebných výpočtů; orientace v oblasti energetického posuzování staveb výhodou

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici v oblasti projektů profese vytápění (případně alespoň základní znalosti např. ze školních projektů)
  • Znalost programu AutoCAD a profesních nástaveb
  • Anglický jazyk - výhodou

Nabízíme:

  • Systematické vzdělávání a profesní rozvoj (externí workshopy, autorizace)
  • Místo výkonu práce: v centru Prahy, Holešovice

Formulář

Klepnutím na tlačítko "Procházet" vyberte a přiložte soubor se svým životopisem.
S Vašimi materiály bude zacházeno v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.